aktualizováno: 13.01.2018 21:41:30

Zájemcům o štěňátko
 

V naší chovatelské stanici bereme své pejsky jako členy rodiny. Tudíž i štěňátka budou vyrůstat v láskyplném domově. V prvních týdnech jejich života, spinkají v ohrádce kvůli jejich bezpečnosti. Postupně budou přivykat běžnému provozu domácnosti, poznají ostatní členy naší psí smečky a také návštěvy a později v případě pěkného počasí prozkoumají i život venku na zahradě. 

 


Štěňátko s průkazem původu v době odběru (nejdříve ve věku osmi týdnů) bude očkované, odčervené, čipované a bude mít vystaven PET Pas platný v EU. S sebou do nového domova dostane startovací balíček, který obsahuje krmení v podobě granulí na první dny, podložku na venčení, hračku, dále CD s fotografiemi štěňátka od narození a nějaké drobné dárky. Samozřejmostí je písemná kupní smlouva.

Zájemce se může po předchozí telefonické nebo písemné domluvě přijet nezávazně podívat a štěňátko si u nás doma osobně vybrat. 

Záleží nám na tom, aby štěňátka vyrůstala v láskyplném prostředí, a bylo o ně dobře postaráno. Uvítáme proto občasnou zprávu/zaslání fotografie, jak se pejskovi daří. V případě osobní návštěvy se budeme vždy těšit.

 

 

TOPlist