aktualizováno: 13.01.2018 21:41:30

SEDMERO PRAVIDEL SHIH-TZU

Tyto obrázky - Shih Tzu pravidla jsou převzatá a volně přeložená. Jsou spíše pro zábavu. Ale pro někoho, kdo se ještě neseznámil s tímto báječným psíkem a chtěl by si ho pořídit, mohou být i užitečnými radami a způsobem, jak toto plemeno trošičku poznat smiley

 

 

 

 

 

Pravidlo č.1

Uvažovali jste také o jiném plemeni? Proč ne. Vězte ale, že jen já mám srdce lva a  roztomilý výraz plyšového medvídka. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pravidlo č.2

Zacházejte se mnou jemně jako se všemi Božími stvořeními. Nezávisle na své velikosti umím být hrdý a mám svou důstojnost.

 

 

 

 

 

 

 

Pravidlo č.3

Umím se pochlubit svou krásou. Živost a inteligence patří mezi mé vlastnosti. Jen vlídné chování a zacházení oplatím stejnou měrou. Komplimenty jsou pěkné, ale pamlsek je lepší!

 

 

 

 

 

Pravidlo č.4

Nikdy nezapomeňte, že jsem malým poslem Buddhy. Mým posláním je připomínat Vám dobro, které se nachází v každé živé duši, hlavně v té Vaší!

 

 

 

 

 
 
 
 
 
Pravidlo č.5

Mluv se mnou laskavým tónem. To je, na co nejlépe reaguji - když mám náladu reagovat. Kdykoli jsem něco dobře splnil nebo udělal, zejména něco sladkého nebo zábavného, pochval mě a odměň. Pamlsky či dárečky mě udržují v poslušnosti a veselosti. 

 

 

 

 

 

Pravidlo č.6

Pokud mi budete pěstovat dlouhou srst, denně mě kartáčujte. Pokud ne, stále budu krásný. Ale moje kůže mě bude svědit a nakonec se budu škrábat a sám si způsobím nerozčesatelné chomáče nebo boláčky. Moje zbytečné nesnáze budou i Vašimi obtížemi.

 

 

 

 

 

 

Pravidlo č.7

Na spaní mi najděte pohodlné místečko, tam kde spíte Vy, Abych Vás mohl pozorovat a být Vám nablízku. Pokud se v noci vzbudíte hlady, prosím, podělte se

o své dobroty se mnou. S plným bříškem se mi vždy lépe usíná.

                                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist